Home
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Restaurace Evergreen Nové Adalbertinum nabízí kvalitní gastronomii pro hotelové hosty i pro veřejnost. Prostory restaurace jsou nekuřácké, ale pro kuřáky je připravena v letním období příjemná a velká letní zahrada, včetně dětského koutku. Při návštěvě naší stylové restaurace pocítíte nádech historie, příjemně posedíte a skvěle se najíte - naše kuchyně ja založena na domácí produkci.

V letním období slouží hostům již zmíněná letní zahrádka Café Atrium v příjemném a klidném prostředí na zadním nádvoří s prosklenými arkádami salla terreny.

Restaurace Evergreen a Letní zahrádka Café Atrium nabízí speciality české a zahraniční kuchyně, nealko nápojů, bohatý výběr kvalitních vín a café Piacetto Espresso. Provozní doba restaurace je od 11 do 22 hod. V pracovní dny nabízíme denní menu (polévka + hlavní jídlo a dezert) v době od 11 do 14 hod. Aktuální denní menu Vám restaurace může zasílat každý týden.

Restaurace nabízí organizování společenských akcí. Dále zajišťuje svatební hostiny, rodinné a firmení oslavy, rauty, bankety, coffee -
breaky, a další akce.

Ubytování Nové Adalbertinum

Nové Adalbertinum nabízí ubytování v Hradci Králové až pro 66 osob ve 33 vybavených pokojích. Pokoje jsou 1, 2 a 3 lůžkové s vlastní sprchou, WC, televizí se satelitním příjmem, telefonem a možností připojení k internetu. K dispozici je ubytování pro tělesně postižené. Hotel je vybanen dvěma výtahy. Snídaně jsou servírovány formou bufetových stolů v hotelové restauraci Evergreen. Provoz recepce je zajištěn po dobu 24 hodin.

Nové Adalbertinum
Velké náměstí 32
500 03 Hradec Králové
Česká republika

GPS: 50°12'32.5"N, 15°50'0.403"E

Recepce, Rezervace:
Tel:
+420 495 063 111
Fax: +420 495 063 405

 

Komentáře  

 
0 #3 Markéta 2012-08-27 17:57
V této restaurasi jsem byl adnes na menu,které podávají formou bufetu. Jídlo bylo dobré, co mě však velmi nepříjemně překvapilo, byla skutečnost, že za 2 dospělé a 2 děti ve věku 2 a 4 roky jsme platili 4x plný vstup (a to děti jedly jen od nás, žádné své jídlo neměly a většinu času strávili na skluzavce).
Citovat
 
 
0 #2 Jirka HK 2011-06-30 07:29
Ahoj, byl jsem tam včera a zažil velké zklamání. Čekali jsme dlouho na jídlo, přičemž nás tam bylo celkem asi 6. Předkrm byl z půlky teplý a z půlky studený. Steak z "mladého býčka" byl tvrdý až nepoživatelný - pravděpodobně ze "staré krávy", višňová omáčka byla v podobě levného višňového kompotu. Opečené brambory měly konzistenci téměř jako chipsy a totálně přesolené. Ještě dnes mě tlačí žaludek. Jirka
Citovat
 
 
0 #1 Jitka 2011-06-21 15:10
Ahoj, byla jsem tam kamarádce na svatbě a bylo to moc hezké. Je vidět, že církev budovu dobře udržovala ;-) Jitka
Citovat
 

Přidat komentář

Jak se vám zde líbilo nebo nelíbilo?


Bezpečnostní kód
Obnovit